داده بان

داده بان

بانك پشتيبان اطلاعات
در فضاي ابري

درداده بان آسوده خاطر باش
Slider

اطلاعات هر سازمان یکی از دارایی های ارزشمند و با اهمیت بسیار بالا محسوب می گردد. از دست رفتن اطلاعات به هر طریق ضربه جبران ناپذیری به هر سازمان و کسب و کاری وارد خواهد آورد. بر این اساس لزوم استفاده از فن آوری های روز در زمینه نگهداری و حفظ اطلاعات که مهمترین آن پشتیبان گیری امن می باشد ما را برآن داشت تا با تولید محصول داده بان مخاطرات و نگرانی های موجود در خصوص از دست رفتن اطلاعات را  بر طرف نماییم . امید است استفاده از این محصول بتواند کمک شایانی به تداوم کسب و کار شما نماید.

داده بان شركت به انديش پشتيبان گيري در فضاي ابري و حفظ اطلاعات از مخاطرات

 

چه خطراتی داده ها را تهديد می كند:

باج افزارها

 باج افزار یک نوعی از بد افزارها است که به مجرمان این امکان را می دهد تا بتوانند از طریق یک کنترل از راه دور، کامپیوتر قربانی را قفل کنند به طوری که کاربر نتواند از سیستم خود استفاده کند و سپس یک پنجره پاپ آپ روی کامپیوتر شخص نمایان کنند تا به او بگویند که این قفل باز نمی شود تا زمانی که هزینه ای را برای باز کردن آن بپردازید .کاربر جهت بازیابی فایلها و حذف پیامهای باج افزار می بایست مبلغی را پرداخت کند .این مبلغ اغلب به روشی از کاربر گرفته می شود که قابل باز پس گیری نباشد .مثلاً از طریق پیام کوتاه شارژی یا سیستم یوکش .به تازگی استفاده از پول الکترونیکی بیت کوین مرسوم تر شده است.

ويروس های كامپیوتری

 ویروس، یک نوع از بدافزار است که در اغلب مواقع بدون اطلاع کاربر اجرا شده و تلاش می کند خودش را در یک کد اجرایی دیگر کپی کند .وقتی موفق به انجام این کار شد، کد جدید، آلوده نامیده می شود .کد آلوده وقتی اجرا شود، به نوبه خود کد دیگری را می تواند آلوده کند .این عمل تولید مثل یا کپی سازی از خود بر روی یک کد اجرایی موجود، ویژگی کلیدی در تعریف یک ویروس است

خرابی هارد ديسک

 هارد دیسک ها هم مثل تمام محصولات ساخته شده دارای طول عمر هستند و این مدت کاملا نامعلوم است ممکن است سالها بدون مشکل کار کنند و نیز ممکن است خیلی زود بلا استفاده شوند.

سرقت و بلايای طبیعی

 هنگام آتش سوزی  زلزله سیل و سرقت و سایر بلایای طبیعی تجهیزات کامپیوتری نیز مانند سایر دارایی ها در خطر قرار دارند.

داده بان شركت به انديش پشتيبان گيري در فضاي ابري و حفظ اطلاعات از مخاطرات

 

دريافت بروشور